Коронавірус. Локдаун. Карантин. Слова від яких стає погано вже після перших букв. Перед очима спливають образи нудного проведення часу в чотирьох стінах свого будинку, щоденні пари та конференції в Zoom і нескінченне гортання стрічки в різних соціальних мережах. Але ж так хочеться піти погуляти з друзями, посидіти в кафе або сходити на вечірній сеанс у кінотеатрі, а після насолодитися прогулянкою на свіжому повітрі без необхідності носити маску на обличчі. Сумно.

Але не всі з нас вирішили просто сидіти вдома та піддаватися впливу при наступаючої тузі. Літературно-музичне об’єднання «Молодість у віршах» не дасть скучити по чудовій атмосфері літературних вечорів, в колі творчих особистостей. Організаторка літературно-музичного об’єднання «Молодість у віршах» Валентина Гладченко вирішила що нудьгувати сидячи вдома не для неї та зовсім не в стилі творчих особистостей. Саме тому дівчина організувала літературний флешмоб під час пандемії «Не виходь з кімнати», який зібрав поетів і музикантів зі всієї країни, та їй навіть вдалося залучити однодумців з ближнього зарубіжжя.

Всі бажаючі могли взяти участь у даній події. Для цього достатньо було зняти на відео як ти читаєш вірші, співаєш або граєш на будь-якому інструменті та надіслати свою роботу організаторці Валентині. Кожен учасник удостоївся уваги і поваги від творчого ком’юніті та поціновувачів прекрасного мистецтва.

Для когось це була чудова можливість заявити про себе та свою творчість вперше і зробити це з гідністю для публіки, яка цінує нові обличчя в літературно-музичних колах, а для когось — знову нагадати про себе і презентувати свої новенькі твори, які не побачили світ через те, що наступив карантин, який зруйнував плани на теплу, довгоочікувану творчу зустріч.

Автор: Тетяна Ткаченко