Минулорічний карантин змусив нас всіх полюбити доставку. Іншого варіанту в нас просто не було. І це створило такий шалений попит, що тепер вже кожне кафе чи ресторан мають власну доставку. Де ж в місті можна смачно поїсти?

  1. Ресторан California Republic & The Bar Upstairs – смачна американська та мексиканська кухні. Страви на будь-який смак та гаманець. Особливою рекомендацією серед любителів закладу є «Том Ям».
  2. Ресторан La Terrazza & Roppongi – кохання з першого сматочку піци «Маргарита». Дуже демократичні ціни, смачні страви та напої.
  3. Maska Sushi – заклад для любителів смачної японської кухні. Ідеально свіжі продукти, незвичайні поєднання солодкого та солоного та звична для всіх класика. Цей заклад стане вашим улюбленим.
  4. Пивоварня «Генрих Шульц» – єдиний заклад в Миколаєві зі смачними німецькими стравами і пивом власного виготовлення.
  5. «Наполеон» – не згадати про солодощі було б найбільшою помилкою, знаючи про те, як всі люблять тортики, смачні шу, профітролі та шеренгові рулети. Заклад миколаївського королю десертів задовольнить всі ваші гастрономічні бажання.

Вартість доставки розраховується в індивідуальному порядку та залежить від відстані.

Для замовлення достатньо просто написати свою адресу або ж скористатися функцією автоматичного визначення місцеперебування, після цього з’явиться список найближчих закладів, де можна зробити замовлення. Замовлення можна зробити безпосередньо на сайті.