Дуже приємно розуміти, що твоє рідне місто, це не тільки кораблі, сумнозвісні люди та різні проблеми, а й щось прекрасне та творче, що може не тільки надихати, а й об’єднувати людей з різних країн.

Якщо ви зацікавилися творчістю, але ще не знаєте з чого почати, де шукати та з ким контактувати, то миколаївці подбали про те, що б знайшли все що хочете.

У вересні 2012 року був створений літературно-художній інтернет-журнал “Миколаїв літературний”. А за всі сім років існування видання, журнал відвідали понад 650 тисяч разів читачі зі 131 країни світу. Зацікавило? Розповідаю!

“Миколаїв літературний” – міжнародний інтернет-журнал письменників з України, Росії, Канади, Ізраїлю та ряду інших країн, в яких сьогодні живуть ті, хто народився або жив в Миколаєві — нашому чудовому південному місті на берегах Бугу та Інгулу. Саме тут можна ознайомитися із різними напрямками поетичної творчості, а саме: жива поезія, гумор та сатира, дитяча література, та навіть допоможуть ознайомитися з професією журналіста.

Основні напрямки журналу: сучасна та історична проза, поезія, бібліотечну справу та книговидавництво — словом все те, що має відношення до творчості, літератури та письменницької діяльності. “Миколаїв літературний” — інтернет-журнал з відкритим змістом всіх розміщених ресурсів.

Це дуже чудово коли людей із різних країн об’єднує дещо спільне, вдвічі приємніше коли ці люди з твого рідного міста. Цей літературно-художній інтернет-журнал показує, що в Миколаїв наповнений творчими особистостями, які надихаються рідним містом, які розповідають про історично-поетичне минуле міста та людей, які зробили вагомий внесок у розвиток літератури та письменницької діяльності.

Автор: Тетяна Ткаченко