Коли людина цікавиться чимось, вона поринає у це повністю з усією пристрастю до справи. Саме так інтерес до літератури та поезії надихнув Валентину до створення свого власного літературного проєкту. Дівчина усе своє життя у Миколаєві надихалась оточуючим її життям. Ідея створити свій власний проєкт не виходив у неї з голови, тож саме так і було створено молодіжне літературно-музичне об’єднання «Молодість у віршах».

19 жовтня 2018 на базі Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва було створено молодіжне літературно-музичне об’єднання «Молодість у віршах», яке вже майже три роки надихає своїх глядачів і дарує яскраві емоції. За короткий час існування проекту організатори встигли провести більше двадцяти літературних заходів, три літературні вечори в форматі open air, які привернули увагу більше ста глядачів на кожному заході, літературний флешмоб під час пандемії «Не виходь з кімнати», який зібрав поетів і музикантів з усієї країни, а також організаторам вдалося залучити однодумців з ближнього зарубіжжя. Члени проекту брали участь в поетичному слемі де змагалися з поетами із інших літературних об’єднань та зуміли забрали всі призові місця.

У цьому проекті беруть участь як професійні поети і музиканти в яких є досвід та навіть свої прихильники, так і початківці, які тільки почали свій творчий шлях. Суть проекту в тому, щоб об’єднати однодумців, дати можливість самовиразитися та поділитися своєю творчістю з публікою, яка розуміється та цікавиться. «Молодість у віршах» бореться за те, щоб кожен бажаючий був почутий і не боявся проявів своєї творчості, бо завжди знайдеться слухач, який його зрозуміє. Особливо приємно, коли це не просто слухач, а людина, яка займається цією ж справою.

Автор: Тетяна Ткаченко