В епоху соціальних мереж та шаленої популярності Instagram користувачам украй необхідно публікувати якісний і оригінальний контент. Адже що привабливіші ваші фото, то більше підписників і лайків ви матимете.

Користувачі звертають увагу на стиль ведення аккаунту. І тому дуже важко сьогодні здивувати когось селфі або відображенням у дзеркалі. А зробити оригінальне фото у межах рідного міста взагалі – складність 80 «левел».

Тож відкриваємо секрети гарних фотосесій у Миколаєві і «зливаємо» круті геолокації для тих, хто не знав або не помічав краси рідного краю.

Вулиця Спаська

Історичний центр має дуже красиву і старовинну архітектуру. Усім відомо, що раніше Миколаїв був дуже потужним кораблебудівним містом. Саме тому тут розташовано чимало будинків купців та державних установ, які ще залишились з тих часів.

Зокрема, однією з найбільш популярних вулиць тоді була Спаська. Свого часу саме на ній мешкала більшість заможних людей та державних службовців, які будували вишукані будинки.

Одразу три локації поспіль розташовані за адресою Спаська, 18, 20 і 22 відповідно:

Будинок І. Ерліха

Будинок А. Ерліха

Будинок Авраамова

На Спаській, 10 знаходиться будинок Кривошеєва.

Також, на нашу думку, ваші фото будуть добре виглядати на фоні будинку Фішера (Спаська, 29).

Ці місця здалися нам найбільш оригінальними на цій вулиці, але якщо пройтись нею від початку до кінця, можна знайти ще багато красивих куточків та маєтків на фоні яких ваше фото виглядатиме дуже вишукано.


Адміралтейство

Ну, а як же у Миколаєві і без фото з історії кораблебудування? Тут ми підібрали для Вас найкращі місця для відображення життя старого міста.

Будинок головного командира Чорноморського флоту (сьогодні більш відомий як Музей суднобудування та флоту): Адміральська, 4

Головні ворота адміралтейства: Набережна

Казарми флотського екіпажу: Набережна, 29

Будинок віце-адмірала Попандопуло: Адміральська, 5 (тимчасово на реставрації)

Ну і звісно ж Адміралтейство

Берег

Нам з дитинства розповідають, що Миколаїв славиться також тим, що розташований на перетині двох річок: Південний Буг та Інгул. Ми маємо порти та вихід до Чорного моря. Тож звісно фото біля річки також має бути в колекції миколаївців.

В цій рубриці я вам Америку не відкрию. Окрім центру, оминаючи славнозвісні Інгульський та Варварівський мости, Набережну, 8-й причал тощо, фото біля річки можна зробити і в спальних районах міста. Це, наприклад, сфотографовано на Намиві:

А це м-н Соляні:

А це Яхт-клуб (якщо бути точнішим, двір ресторану «Старгород»)

Це була наша особиста підбірка найгарніших місць для фотосесій у Миколаєві. Таких у нас ще багато, пізніше познайомимо вас з іншими околицями міста. Тож, обирайте будь-яку локацію і радуйте підписників шикарними пейзажами!

Фото і текст: Юлія Зоря