Напевно багатьом знайома ситуація, коли ти починаєш захоплюватися чимось новим і раніше незвіданим для тебе, але от біда, ти не знаєш з чого почати, з ким обговорити та поділитися інформацією. А може потрібно запитати рада?

На щастя для всіх нас, знайти будь-яку інформацію в інтернеті не проблема. Адже ми не бабусі та дідусі, вірно? У будь-якому випадку, кількість різносортної інформації в інтернеті неймовірно велика. І часом щоб знайти потрібну інформацію, доводиться гортати сторінки в Google дуже довго.

Саме тому, тут буде невелика добірка корисних джерел, якщо раптом захотілося пірнути у світ літератури та культурного розвитку.

Лот перший. Для любителів прослуховувань радіо.
Однією з таких радіостанцій є UA: Радіо Культура. UA: Радіо Культура — це один із каналів найпершої української радіостанції. На його хвилях слухач має змогу долучитися до культурного життя держави, дізнатися про різноманітні мистецькі заходи, вистави, виставки, прем’єри та, звичайно, послухати гарну музику. https://radioua.net/kultura/

Лот другий. Для тих, хто полюбляє читати та сприймати інформацію своїми власними очима, можу запропонувати книжкові онлайн-видання та блоги. «ЛітАкцент», «Читомо», «Блог Yakaboo» ‒ три найпопулярніші тематичні сайти про книги. «ЛітАкцент» пропонує ознайомитися з таким спецпроєктом як «ЛітАкцент року», а також надає своїй аудиторії можливість прочитати інтерв’ю з найвідомішими письменниками сучасності, ознайомитися з оглядами та рецензіями. На сайті «Читомо» можна почитати новини зі світу літератури, дізнатися про книжкові новинки, а також знайти щось новеньке і цікаве на будь-який смак. «Блог Yakaboo» готує для своїх читачів підбірки, знайомить з українським та зарубіжним книжковим ринком, а в рубриці «Книготворці» розповідає цікавинки та таємниці з життя сучасних українських авторів.

Також, примітним є сайт Миколаївської обласної бібліотеки юнацтва. Саме на цьому сайті можна дізнатися про різні події, новини, а також афіші майбутніх літературних івентів. Особистий сайт бібліотеки – це чудове місце для тих людей, котрі хочуть поринути у літературний світ, але не знають із чого почати.

І останнє на десерт. Якщо ви пишете власні вірші, чудово їх декларуєте або навіть співаєте та граєте на музичних інструментах, та при цьому, не боїтесь виступати перед публікою то в мене є гарна новина. На базі Миколаївської обласної бібліотеки юнацтва діє літературно-музичне об’єднання «Молодість у віршах» яке було організовано молодою прихильницею літературних читань Валентиною Гладченко. Саме на цих заходах у кожного є можливість виступити зі своїми власними віршами, послухати інших поетів та музикантів та навіть познайомитися з однодумцями.

Автор: Тетяна Ткаченко