З настанням потепління потік людей в зонах відпочинку значно збільшився. Це ж стосується і головної “розважальної” зони нашого міста, Соборної площі. Ні, цього разу навіть не хочеться заїкатися про “Сіру площу”, обійдемось і без цього. Нова інсталяція, розроблена та встановлена платформою “МрійДій” почесно посідає місце поруч з нею в усіх сенсах.
Це приклад “щасливої” комбінації з повної відсутності смаку, змістовного наповнення, професійної подачі та елементарного приємного зовнішнього вигляду.Рівень символічності нульовий, якщо не сказати “відсутній”, а самі фігури виглядають, наче їх вартість не більша 500 гривень та, звісно, вони вже почали руйнуватись.
Шкода, що навіть звичайна зелена травка для відпочинку містян на цій території виглядала б куди краще.

Відкриває цей набір шедеврів інсталяція “Кохай”. Більш прямолінійного символізму годі й уявити. Окремо хочеться потиснути руку тому, хто обрав та затвердив ці чудові гендерно-стереотипні та заангажовані кольори.
Інсталяція “Дій”. Окрім загального псування зовнішнього вигляду цієї фігури через буквально декілька днів з відкриття, хочеться ще дещо підмітити. Не зважаючи на те, що фігура виглядає пенопластовою, для її підтримування в такому положенні було натягнуто ціле павутиння тросів та встановлена окрема додаткова металева конструкція позаду.
Інсталяція “Прагни”. З усіх найбільш зіпсована на сьогоднішній день. Однак символізм тут на рівні. Людина “переступає” Миколаїв та йде вгору. Це чудово.
Інсталяція “Мрій”. На даний момент найбільш “вцілівша” (мабуть, від нещадного часу) фігура. Тут в усій красі можна розглянути рівень деталізації фігур цієї інсталяції. Ну, мабуть слід подякувати хоча б за наявність якоїсь подібності до обличчя.
Прекрасне “павутиння”, яким тепер затягнули небо в зоні відпочинку.

Автор: Юлія Постна