На випадок якщо вам вже набридла традиційна ранкова кава, демонуструємо десять рецептів класних напоїв – гарячих і холодних, – які підбадьорять не гірше. Багато рецептів спеціально без цукру: швидкі вуглеводи дозволяють підбадьоритися лише на короткий час і взагалі ведуть в нікуди.

Холодна кава зі згущеним молоком

ІНГРЕДІЄНТИ:

Змішати всі інгредієнти в комбайні або блендері. Довести масу до однорідності і розлити по охолоджених склянках.

Кава з цитрусовим соком

ІНГРЕДІЄНТИ:

Перелити каву в велику чашку. Вичавити сік з апельсина (краще руками – так масла з шкірки потраплять в стакан і напій буде ароматні), вилити його в каві і добре розмішати. Цей напій можна зробити холодним, прокрутивши рідину в блендері разом з льодом.

Кавовий смузі

ІНГРЕДІЄНТИ:

Змішати все відразу в блендері і подрібнити до бажаної консистенції. Якщо хочеться зробити напій менш водянистим, можна приготувати більш міцну каву або відмовитися від льоду, замінивши звичайний банан замороженим.

Цикорій з какао

ІНГРЕДІЄНТИ:

Нагріти молоко, але не доводити його до кипіння. Всипати спочатку какао і ретельно розмішати. Потім додати цикорій і теж перемішати. Якщо вибрати цикорій в порошку, можна додати його в один захід з какао.

Зелений чай з імбиром

ІНГРЕДІЄНТИ:

Закип’ятити воду, зняти з вогню і залити нею чай і імбир. Залишити на 3 хвилини. Вийняти чай, процідити рідину в глечик і залишити її остигати спочатку при кімнатній температурі, а потім в холодильнику.