Йшов четвертий тиждень карантину. Річний запас солодощів і всього, що ви любите був знищений. Усі їстівні «заначки» заощадливих членів родини знайдені й знешкоджені. Коти вигладжені. Недоспані ночі переспані. Улюблені фільми переглянуті вже декілька разів.

Так от. Не буду радити вам як продуктивно та цікав проводити увесь свій вільний час, цього в мережі й так вистачає. Натомість розповім про декілька пісень, які були створені миколаївцями. Вони внесуть щось нове у ваші сірі будні, а ще під них можна помріяти та позгадувати власне повноцінне життя до карантину

Цей трек стане чудовим доповненням для усамітнених вечорів, коли вам хочеться просто побути з собою, морально та фізично відпочити. Слухати його варто заплющивши очі, картинки-спогади, асоціації самі з’являтимуться у вашій підсвідомості. Ця пісня не з розряду «музика для сну», як ви могли вже подумати. У ній лишень немає нічого про матеріальне, тільки внутрішнє, духовне.

Пісня для закоханих парочок, які через відомі нам обставини не можуть зустрітися та провести час разом. Вони звісно трохи засумували, може втратили надію на краще. Однак під час звучання цього хіта в них відразу з’явиться бойовий настрій. І зі двояко фразою «Усе колись минає…» на устах вони впевнено підуть вперед (хоч і недалеко).

Цей трек може прикрасити найнудніші домашні справи: починаючи від прибирання, закінчуючи готуванням страв. Варто лише ввімкнути його і будь-яке рутинне заняття відразу перетворюється на запальний танець в стилі «рок-н-рол». Головне не відволікатися від основного завдання та поєднувати цікаве з корисним.

Якщо більшість вільного часу ви проводите вдома в компанії кота, ця пісня для вас. Увімкніть її та заспівайте «хвалебну оду» своєму улюбленцю(якщо йому до вподоби рок звісно). Поговоріть з ним про наболіле, хто ж як не кіт мовчки вислухає усе ваше ниття, а після, як радить герой з пісні, погасіть світло, поставте диско-кулю та веселіться зі своїм пухнастим другом до самого ранку.

Просто позитивна, драйвова пісня. Слухати її слід в складні періоди життя: коли у вас опускаються руки, коли здається, що нічого не виходить, коли з’являються думки, що ви чогось не варті або не заслуговуєте. На будь-які душевні пориви пісня відповідатиме «Все пройдет». І, можливо, саме цей хіт стане для вас тією «рукою допомоги», яка кожного разу буде витягати вас з лап депресії, апатії чи просто рятувати від поганого настрою.

Анастасія Сергієва

Залишити відповідь