Захоплюєтесь красою Львова, Києва, Одеси та інших міст, а скільки разів ви ходили на екскурсії рідним містом? Чи звертаєте увагу, гуляючи історичним центром, на старовинні будівлі Миколаєва?

Дуже часто можна почути про те, що наше місто нецікаве і давно забуте. Але нині є чимало краєзнавців, які з радістю готові поділитися з нами розповідями, про те, яким було життя в місті М ще до нашого народження та чому ми повинні пишатись ним.

Які факти потрібно знати про Миколаїв його мешканцям і що можна почути цікавого протягом екскурсій, ми дізнались у старшого наукового співробітника Миколаївського обласного краєзнавчого музею, екскурсовода Тетяни Губської. Особисто мені після цієї розмови захотілось відвідати одразу всі маршрути та дізнатися ще більше фактів з історії міста. Адже коли слухаєш людей, які настільки сильно люблять  та поважають свою малу Батьківщину, то немов перехоплюєш весь цей запал і всі ті почуття.

Протягом бесіди торкнулися теми відомих постатей, археології , архітектури та навіть катакомб (зокрема, чому, маючи такі унікальні об’єкти, ми практично не маємо доступу до них). Дізнались, як часто молодь відвідує музей та що дивує немісцевих протягом екскурсій нашим містом. Отже, не буду переказувати вам усе – дивіться самі)

Юлія Зоря