Кросівки в останнє десятиліття одягають не лише для занять спортом, а й у повсякденному житті. Мода на поєднання цього зручного взуття з джинсами, спідницею, сукнею чи пальто прийшла до нас у 2010-2011 роках зі Скандинавії. Саме цього моменту спортивне взуття стало базою всього гардероба.

Говорячи про тренди на кросівки у 2020 році, потрібно зауважити, що на деякі моделі вплинула мода 80-тих років.

Модель під назвою «Hight tops». Кросівки з високою шнурівкою. Зазвичай доходять до щиколотки і шнуруються до кінця, або ж верхня частина залишається вільною і шнурки звисають. Вони можуть бути на гумовій середній платформі, яка інколи заходить на саме взуття. Наприклад, як у моделях бренду «Converse». Шнурівка може бути як яскравою, так і мінімалістичною. Лого та написи також актуальні у цьому році. «Hight tops» будуть актуальні весь рік.

Тренд на масивне спортивне взуття потроху минає. Натомість у 2020 році дизайнери радять переходити на елегантні й ніжні моделі. М’які, злегка витягнуті з овальним носком і тонкою підошвою кросівки знову стають модними.

Нравимся ли мы нашей одежде?

Також у цьому році радять звернути увагу на кольорові кросівки «color block». Яскраві, насичені вдало поєднані кольори точно не залишать вас без уваги.

Не забуваємо і про біле спортивне взуття. Воно залишається в лідерах, перемагаючи серед інших саме завдяки своїй універсальності.

Фото з відкритих джерел