Кожному з нас відомо, що ідеальних людей не існує і всі мають шкідливі звички. І навіть члени королівської родини.

Її Величність Королева Єлизавета, наприклад, обожнює страви з картоплі фрі та риби фіш-енд-чіпс, а також полюбляє копчену рибу. Починає день вона з джина зі шматочком лимона та льодом, під час обіду випиває келих вина, увечері – сухий мартіні. А завершується день Королеви келихом розкішного шампанського.

Getty images

Її онук, принц Гаррі, як відомо, мав бурхливу молодість. Алкоголь, куріння та азартні ігри були присутні в житті юного герцога. Як повідомляє BAZAARгерцог Сассекський змінив своє життя заради дружини Меган Маркл. Принц Гаррі відмовився від жирної та смаженої їжі, цигарок та міцних спиртних напоїв, а ще намагається якомога менше їсти м’ясо.

принц Гаррі їсть бургер

Такий вплив на коханого Меган справила невипадково. До свого одруження з принцом Гаррі, відома акторка вела блог el casino ballroom У ньому Меган розповіла про свої шкідливі звички. Зокрема акторка зізналася, що гризе нігті, коли нервує, та лається, коли втомлюється або випиває.

Що ж до Камілли Паркер-Боулз, то в молодості вона також була схильна до куріння та алкоголю. Але у віці 53 років герцогиня вирішила позбутися шкідливих звичок та почала активно займатися йогою.

Читайте також: bally slot machines download dublado avi