Мої знайомі робили вигляд, що не помічають мене. Друзі поглядали скоса. Перехожі дивилися здивованими очима. Гугл не розумів. А все тому, що я почала займатися пошуком інформації про музичне життя Миколаєва. Мені навіть сказали: “Не можна досліджувати те,  чого не існує”. Але я продовжувала шукати й знайшла. Ці гурти не такі відомі як столичні зірки. Про них може знати невелике коло осіб. Вони не збирають мільйонні стадіони. Однак можуть створити незабутню, затишну, драйвову атмосферу.

“Cherry-merry”

Гурт народився в 2010 році. Це талановите тріо, яке працює в жанрі “суміш мелодійного британського інді та напористого гітарного американського “гаражного року” гранджу”. “Cherry˗merry” брали участь у відомих українських фестивалях: “Захід”, “The Best City.UA”, “Файне місто”, “Respublica”, “Рок-Брама”, “кРок у майбутнє”. Найбільшої популярності гурт здобув випустивши відео на трек “More Fire”, яке транслювалося на YouTube-каналі  ELLO та відео на трек “Que Pasa”, що потрапило до ротації провідних телеканалів країни.

“Grimoff band”

Колектив виник у 2006 році. На початку творчого шляху позиціонував себе як гурт гітарно-інструментального направлення. Пізніше почали створювати вокальні композиції. Працюють у жанрах хард-рок та хеві-метал. “Grimoff band” вже має два альбоми  “Raw Fish”, “Twisted Games”. За час свого існування гурт працював на одній сцені з “Rage”, “Маврин”, “Мастер”, “GAiNA” та ін. А їх лідер-гітарист Генадій Гримов навіть мав свою передачу “Нержавеечка” на радіо із Лос-Анджелеса, де пояснював, що таке справжній рок.

“Веселые стаканчики”

Цей “п’ятнадцятирічний” кавер-гурт може повернути вас в минуле, виконавши хіти 80-х, 90-х, або викликати непоборне бажання танцювати своїми власними запальними піснями. Хоча рухатись ви почнете й під ретро-хіти, навіть якщо ці хіти на десять років старші за вас. Харизма та особливий стиль виконання артистів не дозволить вам стояти на місці. “Веселые стаканчики” брали участь у багатьох конкурсах, а в 2016 році їхня авторська пісня пройшла відбір на “Хит-конвеер” на М1. Фани ж люблять цей гурт за драйв, позитив та краплю ностальгії.

“Такси”

Якщо серед нас раптом є фанати шансону, то раджу їм звернути увагу на цей гурт. Він виник у вже далекому для нас 1992 році, пік популярності припав на 1992-2003 роки. Колектив випустив декілька альбомів: “Орёл и решка”, “Маршрутное такси”, “Новое и лучшее”. Найпопулярнішою їх піснею вважають “Ты вези меня, такси”. І хоча гурт досить давно розпався, миколаївці його досі пам’ятають.

“RadioStars”

Бажаєш послухати улюблені хіти наживо? Тоді “RadioStars” це те, що тобі треба. Цей кавер-гурт можна зустріти у найпопулярніших закладах Миколаєва. Вони виступають на одній сцені з LOBODA, NIKITA, Хор Турецького, ТіК, Гайтана, Воплі Відоплясова. Здатні перетворити похмурий, нудний вечір на справжню феєрію. А ще ходить чутка нібито гурт може виконати пісню будь-якого жанру. Перевіриш?

Анастасія Сергієва

Залишити відповідь