1 сезон

2 сезон

3 сезон

Тільки уяви – Додаток Гугл знайде твій портрет на картині

Додатки, які передбачають завантажування свого обличчя, отримування відгуків та обмін результатами, — це не завжди чудова ідея. Але найостанніша розробка додатка Google Arts & Culture, яка обіцяє миттєво проаналізувати  близько 1200 музеїв у більш ніж 70 країнах, щоб знайти свого двійника на картині, стала вірусним хітом.

Хоча додаток Google Arts & Culture був доступний з 2016 року, функція find-your-art-lookalike була випущена з останньою версією в середині грудня. («Зроби селфі і дізнайся, чи твій портрет знаходиться в музеї», читає примітки до випуску, перш ніж також обіцяють звичайні «виправлення помилок і незначні покращення»).

play pokies online and win real money economy

Промовець Google Патрік Леніхан заявив https://solnik.com.ua/marquette-casino/, що ця функція була ідеєю, яка була в минулому році і була включена до програми з невеликою кількістю фанфарів. Його популярність була цілком органічною, додав він.

«Ми завжди намагаємося з’ясувати цікаві та нестандартні способи залучення людей до обговорення мистецтва, і це було одним з них», — сказав Леніхан.

За останні дні чимало людей,  серед яких багатьох знаменитостей , поділилися часто вражаючими результатами в соціальних мережах, допомагаючи Google Arts & Culture піднятися на діаграмах App Store, щоб стати найбільш завантаженим безкоштовним додатком.

-Дякую, Гугле, що ти завжди піклуєшся про мою самооцінку й порівнюєш мене з цим бородатим харизматичним чоловіком, -написала у своєму Твіттері блогер TheStay@HomeHannah

-Це я дівчинка, а це чоловік з рудим волоссям, а це  — з козлячою борідкою .Ви тільки спробуйте цей додаток! — опублікував серію своїх селфі Джонатан Бінг.

Як зазначають користувачі, в залежності від освтілення та якості фото, результати можуть відрізнятися.

Тож якщо ви втомитеся робити селфі й бачити себе на сотнях різних витворах мистецтва у різних образах, згадайте чудову фразу розробників. «Надаються результати не тільки для людських облич». Де там гуляє ваш кіт?