Карантин подовжують і подовжують, а твоя фізична активність на самоізоляції виглядає як пересування від дивана до холодильника і назад? Пропонуємо добірку YouTube-каналів із тренуваннями, які допоможуть підтримувати тіло в тонусі.

Pamela Reif

На каналі Pamela Reif ти знайдеш тренування на різні групи м’язів, які поділені залежно від рівня фізичної підготовки. Відеозаняття передбачають занятість у середньому від 10 до 20 хвилин, тому з легкістю можна поєднувати навантаження відразу на декілька зон.

Переваги:

 

Chloe Ting

Спортивні заняття на цьому каналі зручні завдяки своєму оформленню. Ти можеш відслідковувати не тільки, скільки часу залишилось до закінчення вправи, а ще й який відсоток тренування вже пройдено. Заняття пристосовані для виконання як з обладнанням, так і без нього. Окрім різноманітних варіацій фізичної активності, на каналі Chloe Ting можна знайти рецепти для здорового харчування.

Переваги:

 

MadFit

Тренування на каналі MadFit передбачають навантаження на різні групи м’язів, стретчінг та короткі заняття під сучасні музичні хіти. Залежно від виду тренування, його тривалість варіюється від 3 до 30 хвилин. Відеозаняття проходять з музичним супроводом та коментарями від тренерки.

Переваги:

FitnessBlender

FitnessBlender для найвитриваліших: інтенсивні кардіо-тренування протягом 40 хвилин, спалювання 1000 калорій протягом півтори години. Серед цих ігор на виживання можна знайти і 15-хвилинні заняття на окремі частини тіла. Що цікаво, протягом кожного тренування ти можеш поточно відстежувати кількість спалених калорій.

Переваги:

TGYM

Як подолати 10.000 кроків удома, 10.000 присідань за місяць, танцювальні тренування на різні групи м’язів – ці та багато інших видів фізичної активності на каналі TGYM. Тренування не потребують додаткового обладнання, тож починати можна вже зараз.

Переваги:

Залежно від вподобань, обирай, з ким тобі буде зручніше займатися або чергуй тренування з різних каналів.

Юлія Спінчевська

Залишити відповідь