У зв’язку зі спалахом коронавірусу уряди багатьох країн ввели карантин, а також наклали жорсткі обмеження на проведення масових заходів. До переліку потрапили в тому числі й фестивалі.

Тому сьогодні поговоримо про найбільш помітні скасовані музичні події 2020-го року.

SXSW (South by Southwest)

SXSW – один із найбільших фестивалів, який відбувається у місті Остін, штат Техас, США. Це щорічний захід, що включає низку музичних, кіно- й медіафестивалів і конференцій. Цього року SXSW повинен був відбуватись із 13 по 22 березня, але 6 березня мер Остіна підписав указ про введення надзвичайного медичного стану в місті й скасування масових заходів у зв’язку зі спалахом коронавірусной інфекції. Тому фестиваль SXSW було скасовано. Організатори не дозволили глядачам здати квитки, але запропонували приїхати на фестивалі в 2021 або 2022 роках.

Tomorrowland Winter

Tomorrowland – фестиваль електронної танцювальної музики. Він повинен був відбутися у період з 14 по 21 березня в Альп-д’Юез, Франція. Але був скасований. На зимову сесію цього фестивалю запрошені такі відомі діджеї, як Мартін Гарікс, Армін ван Бюрен, Стів Аокі та інші. Інформація щодо повернення квитків поки невідома. Зараз організатори активно продумують систему повернення коштів за квитки.

Ultra Music Festival

Ultra Music Festival вважається одним із найбільших фестивалів електронної музики у світі. Місце його проведення – Майамі, штат Флорида, США. Ultra Music Festival у цьому році мав би проходити з 20 по 22 березня. Його також скасували через коронавірус. На заході повинні були виступити Девід Гетта, Major Laser й інші артисти електронної музики. Гроші за квитки організатори не повертають. Але, як і у випадку з SXSW, пропонують відвідати фестиваль в наступні роки.

Big Ears Festival

Big Ears Festival – це щорічний музичний фестиваль у Ноксвіллі, штат Теннесі, США. У число виступаючих включені групи різної жанрової спрямованості – інді-рок, альтернативний рок, джаз, мінімалістична й класична музика. Хедлайнерами цього фестивалю були Бенджамін Ламар Гей, Дамо Судзукі, Террі і Джиан Райлі, Джеймі Бранч, Джон Пол Джонс, Марк Рібо та інші. У цьому році Big Ears Festival скасований, знову через коронавірус. Організатори повернуть глядачам фестивалю кошти за квитки.

Читайте також: Стендап в Україні: про алкоголізм, табу та стереотипи

Ми зазначили тільки 4 скасовані фестивалі. Але карантин тільки почався, тому цей список буде поповнюватись новими музичними подіями.

Фото з відкритих джерел

Яна Карпінська

Залишити відповідь live casino online