Літо – це та пора року, яку ми всі так довго чекаємо. Оскільки діти чекають канікул, старші люди – відпустку, щоб поїхати кудись відпочити, покупатися, полежати під сонцем або зробити свої справи. Влітку все навколо розквітає, починають дозрівати фрукти, які ми так любимо їсти. Можна поїхати на озеро, піти в ліс або просто полежати на сонечку.

Відпочинок! Це те, що очікують всі люди влітку. Позасмагати на сонечку, покупатися в теплій, чистій воді – мрія кожного. Але не всі можуть дозволити собі поїхати в Єгипет та інші країни з чистою водою в морях, озерах. Тому я хочу запропонувати чудові, економні місця відпочинку для всієї родини, які знаходяться на півдні нашої країни.

Коблеве – один їз найбільших чорноморських курортів в Україні.Знаходиться в Березанському районі Миколаївської області, на відстані приблизно 56 км від Одеси і 79 км від Миколаєва. Для економного відпочинку це гарне місце, в якому можна позасмагати і відпочити на березі Чорного моря.

Постійні жителі курорту кажуть, що навіть тяжка спека в Коблево переноситься без сильних ускладнень, тому що прохолодний морських бриз і густо посаджені рослини створюють особливий клімат, який підходить навіть сім’ям з дітьми.

Очаків справедливо називають маленькою перлиною Північного Причорномор’я. Він розташований там, де води Чорного моря зливаються з водами Дніпро-Бузького лиману. Неймовірна природа: море, лимани, острови (чого лише Березань варта), піщані коси (зокрема Кінбурнська)… А у середині червня це місто спить, ні тобі відпочивальників, ні жвавих сувенірних яток, нечисленні кафе біля моря порожні, а деякі взагалі ще не відкрились; та й саме місто якесь непоказне: два музеї, церква і трохи будинків 19 століття.

Очаків – кліматичний курорт з багатими ресурсами мінеральних вод і лікувальних грязей. Узбережжя Азовського моря в районі Очакова унікально своїми природними об’єктами. Тут багато мальовничих обривів, піщані коси і мілководні затоки, в яких прекрасно прогрівається вода.

В Одеській області є унікальний курорт Сергіївка. Це місце особливе тим, що лиман із цілющими грязями розділяє селище на кілька частин. Зокрема, основна частина Сергіївки розташована на материковій частині. Тут збудовані готелі, кафе, санаторії тощо. Щоб дійти до берега моря треба пройти “кілометр здоров’я”. Так називають відстань через міст, який розтягнувся через лиман до самого моря. Якщо у вас немає бажання ходити пішки, то до моря можна добратися на катері.

До Сергіївки більшість відпочивальників приїжджає заради грязей. Тут збудували санаторії, де і сьогодні надають повний комплекс лікувальних процедур для рухового апарату.

online casinos erfahrungen bmw deutschland dealer

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати – можливо, завдяки цій статті ви зекономили не один десяток євро – то це означає, що вона пішла вам на користь. Гарних канікул та чудового відпочинку!

Тетяна Корнієнко