Майже щодня кожна модниця вирішує складне питання: що одягнути?  Бути чи не бути? Як виділитися? Тотал-лук? Неординарні аксесуари чи класична сукня? Ні-ні-ні. Все не те. Ніби речей, хоч відбавляй, а одягнути нічого. У чому ж проблема? Купила чергову класну блузу…але з чим її носити. І так завжди. Що ж робити? Як навести порядок у  шафі? І витрачати на шопінг більш раціонально, купувати тільки необхідне? Вихід є – створити капсульний гардероб. Що ж це таке? І в чому його переваги?

   Капсульний гардероб – це набір з речей, що комбінуються між собою за призначенням, кольором, стилем. Не варто плутати його з базовим. Елементи базового набору – універсальні, підходять на кожен день – капсульний ж для конкретного призначення (офіс, відпочинок, вечірній вихід), сезону.

  Головні переваги:

  У капсульний гардероб входять:

Головні поради:

   Капсульний гардероб – ідеальне рішення для тих, кому подобається виглядати різноманітно, комбінувати речі на власний смак і, при цьому, не витрачати багато коштів на шопінг. Щоб сформувати капсули, знадобиться час, але в підсумку ви будете вражені приголомшливим результатом у вигляді раціонального гардероба і прекрасним настроєм від можливості кожен день виглядати по-новому.

Юлія Авраменко

Залишити відповідь