Рекомендацію лікарів споживати близько двох літрів води на день дотримуються далеко не всі. І не дивно: привчити себе до цього не так вже й просто, особливо в зимовий період, коли пити воду зовсім не хочеться.

Але рішення знайдено! Існує ще одна корисна звичка – всього лише одна склянка води зранку покращить роботу організму та позбавить від багатьох проблем.

Чому саме зранку?

Річ у тім, що вісім годин сну організм знаходиться без споживання води. Тому перше, що потрібно зробити після підйому, – випити склянку води, яка допоможе організму «прокинутись». Вода стимулює швидкий ріст еритроцитів та генерує більше кисню у вашій крові. Поєднання саме цих двох факторів дає швидкий прилив енергії.

Така звичка допоможе налагодити діяльність мозку. Як відомо, наш мозок складається на 70% з води. Своєчасне його «зволоження» допоможе позбутися втоми зранку та запобігти різким змінам настрою. Недотримання цього маленького правила може призвести до значного погіршення пам’яті та зниження працездатності мозку.

Ці не менш приємні радощі також чекають на вас:

  1. Зміцнення імунної системи.
  2. Позбавлення від токсинів, які накопичуються у організмі протягом ночі.
  3. Здорове схуднення за рахунок зменшення почуття голоду.
  4. Покращення кольору обличчя та сяйво шкіри.
  5. Сприяння росту здорового волосся.

Читайте також: «ПП как образ жизни»‎

Також існують певні правила, без дотримання яких покращень можна не чекати. Але вони дуже прості:

Здавалося б, нічого складного, але який профіт ви з цього отримаєте! Потрібно лише почати, а далі організм зробить усе за вас.

Фото: depositphotos