Музична медитація ˗ своєрідна вправа направлена на психіку людини, яка допомагає розслабитися фізично, психологічно й розумово, пізнати власну свідомість і самого себе. Цю тему можна обговорювати дуже довго, адже в ній існує безліч нюансів, особливостей та правил. Сьогодні ж ми не будемо дуже заглиблюватися в неї, а поговоримо про медитацію, так би мовити, для новачків не поринаючи в релігію та вісім сходинок йоги з незрозумілими назвами.

      Отже, рецепт музичної медитації для новачків. Нам знадобиться:

      Останній пункт потребує значної уваги. І ні, просто вбити в Google «музика для медитації» буде недостатньо. Нам довелося провести масштабну пошукову операцію в межах музичного мистецтва Миколаєва аби знайти для вас потрібні «інгредієнти», тож ловіть:

Спосіб приготування:

      Увімкніть будь-яку пісню запропоновану нами. Знайдіть тихе, комфортне місце, де ніхто не буде вас відволікати. Зручно сядьте. Заплющіть очі. Зробіть глибокий вдих та видих. Контролюйте своє дихання, воно має бути максимально спокійним. Зосередьтеся на кожній ноті, кожному акорді мелодії. Уявіть, що вона заповнює увесь простір навколо вас. Розслабтеся. Відкиньте всі негативні емоції та думки. Будьте наодинці з собою. Насолоджуйтесь собою.

Анастасія Сергієва

Залишити відповідь