Шукаєш, що б почитати новенького? Хочеш відволіктись від нескінченної кількості творів з уроків української літератури? Тоді ми пропонуємо тобі добірку книжок на будь-який смак і колір.

Олена Рижко «Король Даркнету» (повість-детектив). Українська письменниця додає модну тему даркнету – тіньовий сегмент інтернету, «неформальне спілкування, без цензури і «супроводу» спецслужб». Разом з головними героями Яром і Стефою, ти матимеш змогу розслідувати загадкове вбивство журналіста-розслідувача. Романтичне побачення парочки на березі річки несподівано перетворюється на розмову із поліцейським. Але в обох свої причини не мати справи з поліцією: Стефа ризикує не поїхати у омріяну подорож до Парижа – приз за перемогу в журналістському конкурсі, а у Яра свої таємниці, які він не наважується відкрити навіть своїй дівчині. Тож, підлітки разом із другом-хакером вирішують самі розібратись у обставинах цього злочину.

Люсі Гокінґ і Стівен Гокінґ «Джордж і блакитний супутник» (наукова фантастика). Серія книг про пригоди підлітка відправлять тебе у мандрівку Всесвітом. Цього разу Джордж та його подруга Енні мріють стати першими астронавтами, які полетять на Марс. Для цього вони проходять відбір у космічний табір. Але коли друзі прибувають, вони швидко дізнаються, що відбуваються дивні речі – як на Землі, так і в небі. Загадкові космічні місії проходять таємно, і підготовка астронавтів стає все страшнішою і страшнішою. Чи вдасться головним героям впоратись із хитромудрими завданнями та розгадати загадки, аби вибратись із лабіринту небезпек?

Роберт Кормє «Шоколадна війна» (психологічний трилер). Джеррі Рено – новачок, який вступив у католицьку середню школу для хлопчиків під назвою Трініті. Він розмірковує над питанням на плакаті в своїй шафці: чи смію я порушувати всесвіт? Відмова від продажу цукерок в рамках щорічного збору коштів у школі може здатися не радикальним вчинком. Але коли Джеррі кидає виклик секретному шкільного суспільству під назвою «Пильнування», його зухвалий акт перетворюється на тотальну війну. Тепер єдине питання: хто виживе?

Ульф Старк «Диваки і зануди» (психологічна повість). Дванадцятирічна Симона впевнена, що весь світ проти неї. Її мати подружилась із занудою Інґве і забула про все – про собаку під час переїзду у нове помешкання, про день народження доньки, а у новій школі Симона помилково стає Симоном. І дівчині навіть починає подобатись видавати себе за хлопця. Цю таємницю знає лише її дідусь-дивак. Але несподівано дівчина закохується. От тут і починаються справжні проблеми.

Валентин Бердт «Все починається в 13» (фантастична повість). Маленьке село на Харківщині, запах духм’яних трав і свіжозвареного полуничного варення, а разом з тим ніяких розваг і ніякого інтернету. Саме в такій ситуації опиняється головний герой Сергій, якого батьки відправили до бабусі. Хлопець передбачає, що це буде найнудніше літо в його житті. Але Сергій з компанією з ще двох хлопців і дівчини вирішує прогулятись цвинтарем. Духи померлих, відьми, екстрасенси. Що ж іще чекає на підлітків у цій містичній пригоді?

 Анна Недвиженко

Залишити відповідь