Чи думали ви коли-небудь, які книги читають цікаві й успішні люди Миколаєва? Ті, які змінюють місто на краще, пишуть музику, ведуть здоровий спосіб життя, вчаться, працюють, живуть з нами в одному районі? Ми вирішили створити відеопроєкт «Миколаїв книжковий», аби показати, наскільки світ сучасної літератури розмаїтий та універсальний для всіх, хто знайомиться з ним.

У першому випуску член комісії з питань розвитку волонтерства та молодіжної політики Товариства Червоного Хреста України Олександр Квасов розповів про значення книги та її популяризацію, протистояння між фільмами й друкованими виданнями і, звичайно, поділився книжками, які справили на нього особливе враження.

Полюбляєте міцне слівце, постмодерн і непричесані історії про входження в серйозне життя? Тоді мершій читати книгу Сергія Жадана «Депеш Мод». Про спецоперацію «Антропоїд» та життя її головних дійових осіб ‒ об’єкта операції Райнгарда Гайдріха і його вбивць Йозефа Ґабчика та Яна Кубіша розкаже Лоран Біне у романі «Голову Гіммлера звуть Гайдріх». Ну, а якщо душа лежить до науково-популярних видань, спробуйте потоваришувати з книгою Ювала Ноя Харарі «Людина розумна. Історія людства від минулого до майбутнього».

Наталія Засядько

 

Залишити відповідь