Якщо тебе запитають: «Хто з відомих музикантів починав свій життєвий шлях у Миколаєві?», що тобі перше спаде на думку? Кого ти згадаєш? Меладзе? Я так, і не соромлюся зізнатися в цьому. Адже усвідомлення ˗ перший крок до вирішення проблеми. Тож відкриваю свою «книгу книг», яку ще називають «Google», і відправляюся на пошуки талановитих миколаївці, які загубилися в минулому.

Сергій Захаров (1 травня 1950 р. ˗ 14 лютого 2019р.) ˗ естрадний співак, народний артист РФ.  Жив у Миколаєві до шести років, а потім разом з батьками переїхав до Москви. Однак, за його словами, кожне літо до 17 років проводив у рідному місті, де і почав співати. Після того, як пішов з футболу через травму, став виступати в одному з миколаївських Будинків культури. Як зізнався сам Сергій, на музичну кар’єру його надихнув відомий на той час місцевий співак Вано (Іван Коваленко). С. Захаров відомий виконанням пісень «Отцвели хризантемы», «Московские окна», Три белых коня». Якщо ви фанат ретро-фільмів, то можете знати його за роллю Фернана Шамплатро у фільмі «Небесные ласточки».

Олександр Сєров (24 березня 1951 р.) ˗ російський та український естрадний співак, композитор, музичний продюсер.

Народився в селі Ковалівка. Музикою почав захоплюватися в школі, де грав на альті. Далі вступив до музичного училища (клас кларнета). За слова Олександра, йому вдалося освоїти фортепіано самостійно. У період 1977˗1978 рр. був учасником гурту «Поющие юнги». Виступати сольно почав з 1981 р., після виконання пісні «Круиз» дуетом з О.Зарубіною. У кінці 1980-х рр. активно виїжджає з концертами за кордон в Німеччину, Канаду, США тощо. Загалом випустив 10 дисків.

Відомий піснями: «Я люблю тебя до слез», «Как быть», «Мадонна», «Ты меня любишь», «Звездопад».

Людмила Сенчина (13 грудня 1950 р. ˗ 25 січня 2018р.) ˗ російська співачка.

Народилася в селі Кудрявці. У 10 років переїхала з сім’єю до Кривого Рогу, а після закінчення школи ˗ до Санкт-Петербургу, де вступила до музичного училища імені Римського-Корсакова. Коли здобула освіту, почала працювала в Театрі музичної комедії. На початку 1970-х рр. вела телепередачу Центрального телебачення Держтелерадіо СРСР «Артлото». Протягом музичної кар’єри випустила 12 сольних альбомів. Знімалася в фільмах «Волшебная сила», «Вооружен и очень опасен» і т. д. Отримала звання «Народная артистка РФ» (2002), «Заслужена артистка України» (2003).

Відома завдяки пісням: «День рождения», «Полевые цветы», «Белой акации гроздья душистые», а також «Золушка», яку виконала на «Голубом огоньке» в 1970 р.

Сергієва Анастасія

Залишити відповідь