Будь-яка серйозна епідемія, чи то грип, чи то коронавірус, не минає безслідно. Дезінформування населення та відсутність інструкцій роблять ведмежу послугу. Люди панікують і починають «вигадувати велосипед». Не встигнеш кліпнути оком – і соцмережами вже ширяться міфологічні заходи для протидії хворобі. Особливо це розповсюджено серед літніх користувачів. Це пов’язано з тим, що в більшості випадків вони не володіють критичним мисленням достатньою мірою. Отже, ця категорія людей найменш підкована в розпізнаванні фейків. Тож маємо топ-3 сумнівні методи профілактики та лікування COVID-19.

Часник

Магічний інгредієнт, який впевнено можна назвати хітом на просторах інтернету. Народні лікарі-аматори пропонують вживати його зранку, як таблетки, і запивати водою. Проте не існує жодних підтверджень, що часник здатний боротися з такою інфекцією, як коронавірус. Зашкодити він навряд чи зможе, але і використовувати його як серйозну харчову добавку не варто. Єдина можлива користь процедури – дотримання відстані, адже після такого сніданку навряд чи хто-небудь захоче підійти до вас ближче аніж на метр. А що, можливо, дійсно слід прислухатися до цієї поради.

Промивання носу

Сольовим розчином, мильною водою, бажано, звісно, теплою (як ми вже зрозуміли, коронавірус – страшний гідрофоб).

Читайте також: Склянка води зранку – яка користь для організму?

Як тільки не радять виконувати цю махінацію щовечора після напруженого робочого дня. Та правда одна – доречніше робити це для більш ефективної боротьби із застудою, а не гострою респіраторною вірусною інфекцією. У другому випадку це те ж саме, що намагатись лікувати хворий зуб вушними краплями.

Алкоголь

Якщо ми говоримо про всесвітню епідемію вірусу, слід пам’ятати, що спиртові розчини доречні лише для зовнішнього застосування. Не забувайте обробляти антисептичними засобами поверхні, яких найчастіше торкаєтесь (дверні ручки, смартфон тощо). А от вживання алкогольних напоїв, особливо великими дозами, здатне призвести до послаблення імунітету. Таким чином природний бар’єр для захисту від вірусу руйнується. Налагодити здоровий спосіб життя – найкраще, що можна зробити із власним організмом в такий непростий період. Тим паче, на гучних застіллях зазвичай збирається купа людей, що також протипоказано під час карантину.

Будьте здорові і перевіряйте інформацію так само ретельно, як миєте руки!

Фото: versiya.info

Анастасія Могилевець

Залишити відповідь online casino bonus codes australia customs