Діана Спенсер – одна з найвідоміших жінок двадцятого століття, чия трагічна доля залишила слід у серцях сучасників.  Вона змогла стати іконою стилю, волонтеркою № 1, королевою людських сердець. Леді Ді здобула неабияку прихильність співгромадян, адже в рейтингу найвизначніших британців (за даними каналу Бі-бі-сі)   вона посіла третє місце, випередивши Дарвіна і Шекспіра.

«Я не живу  не за правилами. Я керуюсь серцем, не головою»

   Епатажні вихідки,  яскраві наряди, відверті  зізнання, трагічна смерть – це все епізоди запаморочливої долі принцеси Уельської. Та вони стають другорядними на фоні  гуманітарної допомоги, вагомість якої досі ніхто не перевершив.

«Я б хотіла бути королевою ваших сердець, але не уявляю себе королевою цієї країни»

Місія – благодійність

 Діана багато займалася благодійністю, жертвуючи значні кошти в різні фонди, була активісткою руху, надавала людям матеріальну і моральну допомогу.

«Філософський склад розуму – це мистецтво переносити нещастя інших»

     «Обійми можуть зробити багато хорошого, особливо для дітей»

«Ніщо не приносить мені більшого щастя, ніж намагатися допомогти найбільш уразливим людям у суспільстві. Це мета і істотна частина мого життя – свого роду доля. Ті, хто знаходиться у тяжкому становищі, можуть зателефонувати мені. Я прибіжу, де б вони не були».

   Принцеса Діана одна з найяскравіших представниць свого часу, яку ми пам’ятаємо  і сьогодні. Вона своїм прикладом доводить, що можна розвінчати будь-які міфи, можна подолати  будь-які стереотипи, можна допомогти не лише мільярдами, але  й словом, посмішкою. Інколи це варте навіть більшого. При бажанні допомогти – ми завжди можемо це зробити. Вона не була ідеальною: екцентрична поведінка, складний характер, романи на стороні, проте Діана була щирою і відвертою, саме тому геть ніяк не вписувалася у королівські канони….Та вона вміла вдало компенсувати всі  недоліки своїм великим серцем, що й оцінив народ.

   Використано цитати з сайту.

Юлія Авраменко

Залишити відповідь