Кулінарний конкурс без особливих вимог до кулінарії – саме таким є початковий етап відбору «Мастер-ШЕФ». Я не знаю як там на наступних етапах, тому що далі першого відбіркового я так і не пройшла, але точно знаю, що ніхто навіть не спробує страву, з якою ви прийдете на кастинг.

Після того, як я заповнила анкету онлайн, мені незабаром перетелефонували і сказали, що будуть дуже раді бачити мене на кастингу. Весь цей час я губилася у власних ідеях, що приготувати та як презентувати свою страву. По факту, прийшовши зі стейком з яловичини під вершковим соусом, виклавши його на матову чорну тарілку, яку я так довго скрізь шукала, бо в моїй уяві ідеальна подача цієї страви виглядала саме так, ця тарілка так і залишилася стояти в коридорі серед всіх інших «неоцінених» кулінарних шедеврів.

Проте, хоч вашу страву на кастингу і не оцінюють, але особисте життя розглядають по всіх пунктах. Так, одне з «найцікавіших» питань, яке поставила мені редактор: «Чи готові ви до стосунків у кадрі?», ну і звісно вона уточнила, що це лише за власним бажанням та при наявності справжніх почуттів. І, маленьке уточнення, таке питання прозвучало одразу після того, як я відповіла, що перебуваю у стосунках уже шостий рік.

До речі, про бесіду з редактором. Я, звісно, не сподівалася побачити там всіх суддів проекту, але хоча б наближений сценарій мав би бути, на мою суб’єктивну думку. Проте, співбесіда відбувалася у маленькій кімнаті з таким собі освітленням, один на один з редакторкою та знімалася на телефон. Без зайвого пафосу, як то кажуть.

Як не дивно, мені так і не передзвонили. До сценарних стосунків я не готова, в сім’ї у мене, дякувати Богу, все гаразд і жалощів до себе у телеглядачів мені нема чим викликати, а особливою епатажністю я також не вирізняюся.

Тож, реалізувавши свою дитячу мрії та потрапивши на кастинг «Мастер-ШЕФ», я зробила для себе висновок – всім необхідне шоу. Як би чудово ви не смажили м’ясо та які б пухкі бісквіти не випікали, всі телеканали шукають «персонажів». Арифметика аж занадто проста – якщо ви не зможете «зробити рейтинги» телепрограмі, то вона, в свою чергу, не зможе зробити вас своїм учасником.

Павлина Сегляник

Залишити відповідь