Відомо, що усім українцям належить «пережити» карантин довжиною у 3 тижні. Здавалося б, у нас з’явилося багато вільного часу, але чим себе зайняти? Саме про це ми й поговоримо у цій статті.

Почнемо з того, що точно не варто робити під час карантину. Напевно, кожна людина, почувши про карантин, одразу почала мріяти про перегляд улюбленого серіалу, але потрібно зрозуміти, чи варто витрачати весь свій час саме на це. Очевидно — ні. Мала фізична активність, постійна напруга для зору під час перегляду серіалу, можливе поїдання шкідливої їжі — цього точно не потрібно робити.

Виходячи з цієї анти-рекомендації, можна зрозуміти, що граною ідеєю було б почати займатися домашнім фітнесом.

Отже, перше — домашній фітнес. Це гарна можливість корисно провести час і попіклуватися про здоров’я, адже спорт — граний спосіб покращити імунітет.

Я переконаний, що у тебе, читачу, обов’язково є якась замітка або скріншот, де зображений список книжок, які «обов’язково варто прочитати». Тож, можливо, прийшов час відшукати той список і зайнятися саморозвитком?

Тож, друге — дістати з архівів книжки і нарешті їх прочитати.

Кажучи про саморозвиток потрібно відзначити, що в Інтернеті є не тільки меми й відео, де хтось готує щось супер шоколадне, а ще й багато цікавої інформації.

Третє — пошук цікавої для тебе теми й її глибинне (на скільки це можливо) вивчення за допомогою Інтернету.

Стоп, те, на що ми часто витрачаємо час — меми й кулінарні відео? Якщо так, то саме зараз час для шалених або не дуже кулінарних експериментів.

Четверте — відкривай будь-яке підходяще відео й починай свій шлях у ролі великого кулінара!

Зробимо паузу: розслаб плечі, зроби глибокий вдих повними легеням… чихаєш? Будь здоровий! Але чому ти, читачу, чихаєш? Пил і бруд усюди? Давно не прибирався? Та карантин — це ж час для генерального прибирання!

П’яте — прибирання. Зараз у тебе не має «відмазок», щоб не прибиратися. Пропилесось, витри пил, помий підлогу, провітри — це не тільки гарна ідея як скоротати час, а ще й профілактика різних захворювань.

Читайте також: Секрет швидкого та легкого прибирання

Ідей того, чим можна було б зайнятися не так мало, як здавалося, еге ж? Просто пам’ятай, що не потрібно робити те, що нашкодило б твоєму здоров’ю.

І під кінець хочу додати: МИЙ РУКИ!

І під кінець хочу додати: МИЙ РУКИ!

Фото: dp.informator.ua

Віталій Новіков

Залишити відповідь myrtle beach casino boat