Якщо до карантину спортсменом тебе було назвати важко, то нинішні умови сприяють тому, аби додати фізичної активності у своє життя. Розповідаємо історії трьох героїв, яких карантин змотивував до заняття спортом.

Єлизавета Огороднік

Працює у сфері геодезії

«До карантину моя фізична активність була мінімальною, фактично повна відсутність бажання рухатись. Зараз я регулярно роблю зарядку зранку, декілька разів на тиждень бігаю. Також, коли виїжджаю за місто, полюбляю довгі прогулянки і катання на велосипеді. Під час карантину з’явилось безліч вільного часу, можливостей та раптового бажання щось робити (цьому сприяють і погодні умови). Інакше кажучи, є енергія, котру хочеться витрачати. Планую продовжувати займатися фізичною активністю. Сподіваюсь, після карантину це бажання мене не залишить».

Олександр Квасов

Волонтер Червоного хреста

«Раніше я періодично обмежувався лише ранковою зарядкою. На карантині почати бігати після того, як зрозумів, що перегляд лише серіалів та фільмів, а також читання книжок в оточенні чотирьох стін – негативно впливає на мій психоемоційний стан. Чому саме біг? За порадою свого друга, який запевнив мене, що біг – гарна можливість розвиватись не тільки фізично, але й ментально. Зараз я бігаю один раз на 3 дні, але планую частіше. Моя звична дистанція  – 7 кілометрів.

Коли тільки почав, біг для мене був заняттям, що відволікає від нудьги та негативу. Згодом я зрозумів, що біг – це щось типу медитації для мене. Коли я біжу, я ні про що не думаю. Наразі ж в думках подолати дистанцію напівмарафону просто для себе, думаю, що це можна вважати за мету. Гадаю, що у мене з’явилося ще одне хобі».

Анастасія Дамаскіна

Студентка

«До карантину я не займалась спортом майже рік, до того ходила у зал. Потім було багато навчання, та і просто ліньки, якщо чесно. Але тепер жодних відмазок по типу «немає часу». На карантині я займаюсь кожного ранку. Роблю якісь прості вправи, переважно силові, і обов’язково завжди розтягуюсь. Вправи шукаю завжди різні на YouTube, бо набридає робити одне й те саме. Після карантину планую продовжити займатися. Хочу почати ще бігати на свіжому повітрі. Ну, а поки залишаюся займатися вдома».

Якщо ці історії надихнули тебе додати фізичної активності у своє життя, то радимо ознайомитися з нашим матеріалом #тренуйсявдома: п’ять YouTube-каналів для заняття спортом

Юлія Спінчевська

Залишити відповідь