По душам

Як звучить Миколаїв: інтерв’ю із заслуженим артистом України Олександром Сичовим

Для українців пісня – це дзеркало душі. Вона лунає так дзвінко та щиро, що усі негаразди, які в нас є – вмить зникають. Кожен куточок України славиться своїми виконавцями, своїми творцями, співаками, які своєю піснею торкаються душі. Місто Миколаїв успішно прославляє ансамбль української пісні «Вільні козаки», а також їх соліст, заслужений артист України, поет і…

«Деякі вчаться танцювати, інші народжені для цього» (Крок Вперед-3)

Що з’явилось раніше – музика чи танець? А поки ти роздумуєш над цим філософським питанням, танцювальний колектив «Pasadena» вже готується до нового конкурсу, з якого обов’язково повернеться з призовим місцем.

«Фотографія – це те, чим я горю вже протягом тривалого часу» – Юлія Спінчевська

Наше життя важко уявити без фотографій. Тримати усі спогади в пам’яті неможливо, а знімки не лише нагадують нам про те, з ким ми проводили свій останній день народження, а й повертають нас до найщасливіших моментів.

Інтерв’ю з кореспондентом столичного видання УНН Валерією Гуржий: проблема двомовності у Миколаєві

Досить актуальною для Миколаєва є тема української мови у ЗМІ. Є ті, хто вірить у стереотип, що Миколаїв – це російськомовне місто, а є ті, хто навпаки, переконує у зворотньому.

K-Talk: #к-поп #каверденс #комікон

Що ви чули про К-поп? Звичайна корейська музика, якою захоплюється молодь?

Як адаптуватися у соціумі людям з інвалідністю: інтерв’ю з Михайлом Нелюбовим

Все актуальнішим у суспільстві стає питання інтеграції людей з інвалідністю в соціум.

Дитина корейської національної меншини

Діти національних меншин – це майже ті самі діти, які були вихованні двома матерями, чи ті, хто народжений в інтернаціональній сім’ї.

Тхеквондо: шлях ноги та руки

Хвилля Халлю – це не тільки музика, кінематограф, косметика та корейський одяг, але й різні види мистецтва: літератури, архітектури чи навіть тхеквандо.

ТОП-4 фестивалі, скасовані через коронавірус

У зв’язку зі спалахом коронавірусу уряди багатьох країн ввели карантин, а також наклали жорсткі обмеження на проведення масових заходів. До переліку потрапили в тому числі й фестивалі. Тому сьогодні поговоримо про найбільш помітні скасовані музичні події 2020-го року. SXSW (South by Southwest) SXSW – один із найбільших фестивалів, який відбувається у місті Остін, штат Техас,…

Валентина Демченко. Знайомство

Валентина Демченко три роки була солісткою оркестру Національної поліції у Миколаєві (зараз у декретній відпустці). Дівчина пише власні пісні, більшість з яких присвячує чоловіку. На сьогодні молода співачка вже має кліпи до пісень “Оживаю”, “Обійми, поцілуй”, які кожен охочий може знайти на її каналі в YouTube. А ще окрім музики дуже цінує природу, полюбляє ходити…