Вздовж Соборної та на площі завжди гуртуються велосипедисти, катаються скейтери та ролери. Ми приходили декілька днів поспіль, аби поспілкуватися з ними, дізнатися про їхню культуру та запитати про те, чим вони живуть. Зустріти їх нам не вдалося, але ми не розгубилися і вирішили поцікавитися у пересічних містян, що спонукає їх діставати велосипеди з балкону чи навіть брати в аренду та виїжджати у місто. Які улюблені місця для велопрогулянок мають. Про це та трохи більше – читайте далі.

Вікторія та Євгеній, 23 і 33 роки
“Прогулки на велосипеде это отдых. Я купил свой года полтора назад, а вот Виктория – 3 месяца. Стараемся каждый день выезжать по городу”, – Евгеній.
“Мы вообще из Широкой балки. Выезжаем километры наматывать: площадь (прим. – Соборная), Советская. Вчера на 8 причал ездили”, – Вікторія.

Денис, 19 років
“На скейте я катаюсь уже около года. Это драйв! Ловлю в этом кайф, когда трюк какой-то делаю. Это классно! Последнее время выхожу катать через день. Лето же, а то зимой особо не покатаешься”.

Олена та Юлія, 23 і 26 років
“Велосипед берем в аренду, катаемся третий раз. А вообще на спорт мы в зал ходим”, – Олена.
“Из любимых мест для катания: с 9-ой Слободской до 3-ей. Просто спускаешься вниз и все, – сміється Юлія. – На самом деле, только здесь нормальная дорога, и вокруг стадиона “Эвис”. Больше нигде нет. У нас не приспособлен город для катания на велосипеде”.

Юлія Спінчевська

Залишити відповідь