1 сезон

2 сезон

3 сезон

Вуличний спорт: історії пересічних миколаївців

Вздовж Соборної та на площі завжди гуртуються велосипедисти, катаються скейтери та ролери. Ми приходили декілька днів поспіль, аби поспілкуватися з ними, дізнатися про їхню культуру та запитати про те, чим вони живуть. Зустріти їх нам не вдалося, але ми не розгубилися і вирішили поцікавитися у пересічних містян, що спонукає їх діставати велосипеди з балкону чи навіть брати в аренду та виїжджати у місто. Які улюблені місця для велопрогулянок мають. Про це та трохи більше – читайте далі.

Вікторія та Євгеній, 23 і 33 роки
«Прогулки на велосипеде это отдых. Я купил свой года полтора назад, а вот Виктория — 3 месяца. Стараемся каждый день выезжать по городу», – Евгеній.
«Мы вообще из Широкой балки. Выезжаем километры наматывать: площадь (прим. – Соборная), Советская. Вчера на 8 причал ездили», – Вікторія.

Денис, 19 років
«На скейте я катаюсь уже около года. Это драйв! Ловлю в этом кайф, когда трюк какой-то делаю. Это классно! Последнее время выхожу катать через день. Лето же, а то зимой особо не покатаешься».

Олена та Юлія, 23 і 26 років
«Велосипед берем в аренду, катаемся третий раз. А вообще на спорт мы в зал ходим», – Олена.
«Из любимых мест для катания: с 9-ой Слободской до 3-ей. Просто спускаешься вниз и все, – сміється Юлія. – На самом деле, только здесь нормальная дорога, и вокруг стадиона «Эвис». Больше нигде нет. У нас не приспособлен город для катания на велосипеде».

Юлія Спінчевська

Оставьте комментарий