Валентина Демченко три роки була солісткою оркестру Національної поліції у Миколаєві (зараз у декретній відпустці). Дівчина пише власні пісні, більшість з яких присвячує чоловіку. На сьогодні молода співачка вже має кліпи до пісень “Оживаю”, “Обійми, поцілуй”, які кожен охочий може знайти на її каналі в YouTube. А ще окрім музики дуже цінує природу, полюбляє ходити в походи та спати в наметах.

З чого почалося захоплення музикою, що надихає на творчість та ще декілька цікавих нюансів Валентина розповіла нам особисто.

˗  Розкажіть з чого почалося ваше захоплення музикою.

Музикою я жила завжди. В  дитинстві співала усі пісні, що знала і окрім цього співала ще й про все, що бачила. Три роки займалася танцями в колективі «Дружба» в с.м.т. Березнегувате (там я народилася й виросла). І коли проходили концерти я завжди пильно спостерігала за вокалістами. Коли дивилася на них, у мене всередині все, неначе переверталося і мені хотілося співати так як вони. Одного разу я все ж таки набралася сміливості й підійшла до керівника вокального ансамблю «Горлиці», який теж діяв у моєму селі й попросила мене прослухати. Він погодився, після перевірки сказав, що у мене є слух та голос. І невдовзі я вже співала в ансамблі. Я працювала дуже старанно, ніколи не пропускала заняття на відміну від інших дівчат. І якось під час літніх канікул треба було виступити на концерті, а всі якраз  кудись роз’їхалися і залишилася лише одна я. Керівник запропонував виступити самостійно. Мій виступ сподобався людям, після цього мені почали давати сольні номери та відправляти на дитячі вокальні конкурси, де я мала успіх. Я закінчила школу, потім коледж, де навчалася на кухара. І згодом  зрозуміла, що хочу займатися лише музикою. Тоді вже вступила до Миколаївського державного вищого музичного училища на факультет естрадного мистецтва (вокал). З цього моменту почала займатися музикою професійно. Через пів року я вступила ще на один відділ – хорове диригування. У результаті закінчила училище з 2-ма дипломами. Далі закінчила МНУ ім. В. О. Сухомлинського (музичне мистецтво) і паралельно працювала в поліції солісткою Головного управління Національної поліції.

˗  Як до вашого заняття ставляться близькі?

Вони завжди мене підтримували. І я дуже вдячна їм, бо мені дуже потрібна підтримка, мені важливо, щоб у мене вірили.

˗  Що вас надихає на написання пісень та творчість загалом?

На написання пісень в першу чергу мене надихає мій чоловік. А щодо творчості, то мені самій подобається надихати інших. Коли виходжу на сцену, то відчуваю ейфорію, яку неможливо описати словами, особливо коли відчуваю зворотній зв’язок від людей.

˗  Чи є у вас приклади для наслідування серед відомих артистів?

Раніше я намагалася наслідувати багатьох артистів, зараз же навпаки намагаюся знайти себе й не бути на когось схожою.

˗  Чого б вам хотілося досягти в майбутньому?

Хотілося, щоб мої пісні звучали на всіх радіо хвилях країни. А ще в моїх планах мати мільйони слухачів, яким моя творчість буде зачіпати душу і в якій вони будуть знаходити щось своє.

Анастасія Сергієва

Залишити відповідь