Часом ми скаржимося  на свою недосконалість, чекаємо ідеальних обставин і дива, яке допоможе.  Та чи існують ці чари? Звичайно, головне диво у твердості людського духу,  в силі волі та рішучості характеру. Тільки ми власним прикладом можемо довести, перш за все, собі, а потім вже світу – все можливо. Варто лише мріяти, вірити і ДІЯТИ! І ніщо ніколи не може стати в нас на перешкоді. Наші наступні героїні точно це доводять. Надихайся! Якщо хочеш змінити своє життя, то починай вже сьогодні.


   Вінні Харлоу –  унікальна канадська модель. Дитинство дівчинки було безхмарним до 4 років, поки лікарі не діагностували у неї рідке хронічне захворювання – вітіліго.     Воно     проявляється у втраті окремими ділянками шкіри пігментації. З дівчинки глузували через хворобу, яка залишила на її темній шкірі білі плями.

В інтерв’ю вона зізналася,  що в дитинстві та підлітковому віці вона не раз думала про самогубство. Адже вона росла товариською і доброзичливою дитиною, тягнулася до однолітків, отримуючи натомість її давали образливі  прізвиська, глузували і навіть били. Модель називає дитинство пеклом, через яке їй довелося пройти.

Незважаючи на всі перешкоди, Вінні домоглася запаморочливого успіху у світі моди і стала однією з прекрасних ангелів Victoria’s Secret.  Сьогодні Вінні Харлоу разом з Адріаною Лімою – представниця іспанського кежуал-бренду Desigual і рекламують яскравий одяг, божевільних кольорів і фасонів.

   Еймі Маллінз –  американська актриса, модель, спортсменка, яка увійшла в список 50-ти найкрасивіших людей світу за версією журналу People. Вона встановила  три світові рекорди в бігу на короткі дистанції і стрибках в довжину.

Еймі народилася без малогомілкових  кісток, у віці одного року їй ампутували обидві ноги нижче коліна. У дитинстві Еймі навчилася ходити на протезах, відвідувала звичайну середню школу, займалася софтболом, тенісом, вигравала всі змагання з гірських лиж.

Ця жінка розбила вщент нав’язаний суспільством стереотип сприйняття людини з інвалідністю. У 1999 році брала участь в лондонському модельному показі британського дизайнера Олександра Маккуїна.

Як  актриса знімалася в фільмах «Кремастер 3», «П’ять поросят», «Чарівна», «Вежі-близнюки», «Послуга за послугу» та у серіалі «Дуже дивні справи».

Виступає оратором-мотиватором на зустрічах і симпозіумах організацій людей з інвалідністю. 1 травня 2016 року Еймі одружилася  з актором Рупертом Френдом.

   Британська модель Келлі Нокс не має ​​лівого передпліччя, але це не заважає їй відчувати себе красивою, надихати людей і брати участь в гучних рекламних кампаніях.

«Я не відчуваю себе людиною з інвалідністю, проте суспільство вже повісило на мене цей ярлик».

Дівчина з Англії Келлі Нокс (Kelly Knox) ​​народилася з синдромом амніотичних перетяжок?  – у неї немає лівого передпліччя. Це не завадило їй перемогти в конкурсі Britain’s Missing Top Model («Британська модель з інвалідністю»), брати участь у рекламних кампаніях Procter & Gamble, Debenhams і знятися для китайського Marie Claire.

Після перемоги в конкурсі Britain’s Missing китайський Marie Claire провів фотосесію з дівчиною для свого квітневого випуску. Це чотири розвороту з фотографіями та інтерв’ю.

В інтерв’ю Marie Claire вона сказала: «Так багато людей прагне виглядати ідеально. Я недосконала в очах суспільства, я приймаю себе такою, яка є, і я пишаюся собою. Люди, яких ви любите, ваше здоров’я і внутрішнє щастя – те, що має значення».
Сучасний світ – великий і багатогранний. В ньому знайдеться місце для кожного. Незважаючи на зовнішні вади чи інвалідність, ви можете знайти своє місце під сонцем.  Не вагайтеся, бо світ чекає на вас і ваші таланти.

Юлія Авраменко

Залишити відповідь