Більшість інтернет-ЗМІ Миколаєва мають суспільно-політичну спрямованість. А це означає, що офіси видань можна знайти в центрі міста. Більшість із них знаходяться на вулиці Адміральській. Саме тут розташована міська  та обласна ради. У цих двох будинках відбуваються найбільш важливі заходи, що впливають на життя міста та області. Тому представники онлайн-медіа не пропускають жодного із них. У цих стінах вирішуються питання щодо продовження оренди скандальним МАФам, виділення коштів на інсулін для хворих цукровим діабетом та багато іншого.

Взагалі, щоб знайти офіси онлайн-ЗМІ у Миколаєві треба дуже постаратися. Вони розташовані у звичайних будинках, мають звичайні сходи та двері, але не мають вивісок. Тому, звичайному пішоходу, який гуляє собі центром міста не може і спасти на думку, що саме за цими дверима сидять журналісти та створюють новини, які він незабаром прочитає у своєму смартфоні.

На питання «чому немає вивіски?» кожна редакція реагує по-своєму. Хтось каже, що кому вони потрібні знайдуть самі, адже у соціальних мережах та на сайті адреса вказана. Проте, вони додають, що хтось до них цілеспрямовано заходить рідко. Якщо в когось є цікава інформація чи пропозиції, їх надсилають на пошту.

Деякі пояснюють це тим, що є неадекватні люди, які ломляться до редакції та ставлять безглузді запитання. Хтось починає консультуватися з журналістами чи погрожувати їм.

Валерія Гуржий